Logo Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport

huiselijkgeweld.nl

logo website bijscholing WMO

Training VWS-module

Overzicht gecertificeerde trainers VWS-module 'Werken met de Meldcode'

Basismodel Meldcode

Speciaal voor de functionarissen die binnen een instelling, organisatie of praktijk een meldcode moeten opstellen, is een basismodel van de meldcode ontwikkeld. Met behulp van dit basismodel kan de meldcode op maat worden gemaakt van de betreffende organisatie of praktijk.

Meldcode voor huiselijk geweld en kindermishandeling

Gecertificeerde trainers Werken met de Meldcode

Netty Aarts
Nettie Aarts, Adviesbureau, Loopbaanbegeleiding, Communicatietraining, supervisie en coaching
In den Boomgaert 2
4731 ZV Oudenbosch
T 06-51806017

Herma Ardesch
GGD Groningen
herma.ardesch@ggd.groningen.nl

Sylvia van Asperen
Semmie Sprekend Spel & Training
Keucheniusstraat 3E
3144 EM Maassluis
training@semmie.net
T 010 – 752 62 77

Karin van Assen
Docent Sociaal Pedagogische Hulpverlening
De Haagse Hogeschool | Faculteit voor Sociaal Werk en Educatie
Johanna Westerdijkplein 75
2521 EN Den Haag
K.M.vanAssen@hhs.nl
www.dehaagsehogeschool.nl
T 070 - 44 58 325

Hester Baars
KIKI Training en Coaching
De Ziel 23
3751 BT Bunschoten-Spakenburg
hbaars@kiki-s.nl

Ron Baars
KIKI training & coaching
Docent, trainer en systemisch coach
Kinderopvang en onderwijs
ronbaars@kiki-s.nl
www.kiki-s.nl
T 033-7110695

Emy Babic
Werkbegeleider/Aandachtsfunctionaris Huiselijk Geweld extramurale teams/ Freelance trainer.
Centrum Voor Dienstverlening
Stelle 14-24
3191 KE Hoogvliet
EBabic@cvd.nl
T 06-44358224/010-243 81 00

Jacqueline Bakker
Adviseur kwaliteit en procesoptimalisatie
Implementeren & veranderen | privacy | klachten & bezwaren | incidentmanagement | huiselijk geweld
V.I.Z. Advies
j.bakker@vizadvies.nl
www.vizadvies.nl
T 06-24 71 71 07

Rian van Barneveld-Meertens
VMCA Almere
Wagenmakerbaan 43
1315 BC Almere
r.vanbarneveld@vmca.nl

Annemiek Beck
Eufraat 17
1186 JJ Amsterdam
annemiekbeck@wereldpartners.nl

Suzanne van Beelen
Voorzorgstraat 25
2013 VM Haarlem
suzannevanbeelen@gmail.com
T 06-51 60 84 24

Nancy Berkepeis
Ganzedijk 99
9684EP Finsterwolde
nancy.berkepeis@gmail.com
T 06-38221210

Bennita Blocq
BLOCQ EHBO & Veiligheid voor elkaar,
Trainer Meldcode, gespecialiseerd voor de Kinderopvang
Trainer Aandachtsfunctionaris
info@blocqehbo.com
www.blocqehbo.com
T 06-49634223

Marleen Blokker
Apanto
Liniepad 47
1991 AV Velserbroek
m.blokker@apanto.nl
www.apanto.nl
T 06-27014754

Rudy Bonnet
Stade Advies
Postbus 13124
3507 LC Utrecht
r.bonnet@stade.nl
T 06-51749712

Jeannette van Borren
Bor trainingen
borrenvan@live.nl
T 06-36320744

Ingrid van den Bosch
Anderz,nu
ingrid@anderz.nu
T 06 51 67 03 77

Thécla Brouwer
Spectrumelan
Zeelandsingel 40
6845 BH Arnhem
t.brouwer@spectrumelan.nl
T 06–41754155
www.spectrumelan.nl

Anja Brugman
Docent/trainer
Geriatrische revalidatie zorg Naarderheem
Onderdeel van Vivium zorggroep
a.brugman@vivium.nl
T 035 6954411

Bea van der Burgh
Veilig Thuis Friesland
Tesselschadestraat 2
8913 HB Leeuwarden
burgh.bvander@veiligthuisfriesland.nl
T 0800-2000 of 058-2333777
06-12249170

Claudia Costa
GGD Zuid Limburg
claudia.costa@ggdzl.nl

Lydia van der Craats
Trainer
SD Training & Advies
In samenwerking met Birgul Kurt
info@sdtrainingenadvies.nl
T 06 41520009

Mariska Deelen
Dienst Gezondheid & Jeugd
m.deelen@veiligthuiszhz.nl

Paula Dekker
Veilig Thuis Drenthe
p.dekker@veiligthuisdrenthe.nl

Marleen Derks
Blijf groep
m.derks@blijfgroep.nl

Naomi Dessaur
Dessaurtrainingen
naomi@dessaurtrainingen.nl
T 06-11387476

Kim Droog
Coördinator Geweld in Afhankelijkheidsrelaties
BTO Sociaal Utrecht
k.droog@buurtteamsutrecht.nl
Buro Weerslag
www.buroweerslag.nl
info@buroweerslag.nl
T 06-27834281

Cindy Duffels-Zwaartman
Norlandia Kinderopvang b.v.
cindy.duffels@norlandia.nl

Marjanne van Esveld
De Veerkracht
Gerda Brautigamsingel 2
2331SJ Leiden
marjanne@de-veer-kracht.nl
www.de-veer-kracht.nl
T 06-49202119

C.P.M. van Etten
Stichting Back on Track
Jacobahof 9
3311 RC Dordrecht

Chantal van Falier
Active4you Eindhoven
Schiestraat 5
5626 AZ Eindhoven
chantal.vanfalier@active4you.nl

Joke Gerritsen
SizaWerk
joke.gerritsen@siza.nl

Kristin Gerritsen
Nul 23
Palmstraat 312
3812 XN Amersfoort
kristin@nul23.nl
T 06-15487758
www.nul23.nl

Hans Götze
Gein Zuid 26
1391 JE Abcoude
hans@trainingenadviesoveropvoeden.nl
T 06-48796542
www.trainingenadviesoveropvoeden.nl

Moira Hadikoesoemo
NHL Hogeschool Leeuwarden
m.hadikoesoemo@nhl.nl

Irma Haxe
Irma Haxe Projecten & Trainingen
Albrechtsveld 41
2804 WC Gouda
info@irmahaxe.nl
T: 0653395846
www.irmahaxe.nl

Irene de Heer
Harten3
Leeghwaterweg 6
2661 TV Bergschenhoek
irenedeheer@harten3.com
T 06-30798751
info@harten3.com

Patricia Heger
Trainer
p.heger@hotmail.com

Sil Hol
Bontekoepraktijken
Jacobahof 9
3311 RC Dordrecht
sil14@upcmail.nl

Christine Hoogland
Samen Veilig Midden Nederland
choogland@samen-veilig.nl

Klaartje ter Horst
Gastouderbureau het Liefbeestje Weert
Roermondseweg 58a
6004 AT Weert
kterhorst@liefbeestje.nl

Robert Hubers
Trainer/seksuoloog Voorlichting Preventie Onderwijs/NVVS
T 06-27365338
rjwhubers@yahoo.com

Clementine Huisman
Veilig Thuis Amsterdam-Amstelland
Postbus 170
1000 AD Amsterdam
chuisman@020veiligthuis.nl

Ellen Janssen
Veilig Thuis Drenthe
e.janssen@veiligthuisdrenthe.nl

Erna Janssen
Trainings- en adviesbureau er-na
Benedendijk 90
8121AE Olst
T 06-17445612
www.er-na.eu
Erna Janssen, de familieacademie over ouderverstoting
www.defamilieacademie.nl

Karen Jelier
Veilig Thuis Groningen
Leonard Springerlaan 13
Groningen
k.jelier@veiligthuisgroningen.nl
T: 050-5239200 of 06-46755698

Karin de Jong
Jeugdbescherming Noord & Veilig Thuis Groningen
k.dejong@veiligthuisgroningen.nl

Carlo Keiman
Child at Risk
Jan van Arkelstraat 20
4141 CZ Leerdam
c.keiman@chello.nl

Danielle Kerkhof
Opvoed coach/buro-eigenwijs
opvoed-coach@hetnet.nl

Marie-Jose Knops
Trainer Kind In t Zicht
Rechte Zandweg 53
3319 GP Dordrecht
info@kind-in-t-zicht.nl
T 06-55063341

Jolanda Kostense
Antes GGZ
Albrandswaardsedijk 74
3172 AA Poortugaal
j.kostense@antesgroep.nl

Jonneke Kruse
Jonneke Kruse, training en projecten
Hofwijckstraat 46
1055 GH Amsterdam
info@jonnekekruse.nl
www.jonnekekruse.nl
T 06-44904178

Birgul Kurt
Trainer
SD Training & Advies
In samenwerking met Lydia van der Craats
info@sdtrainingenadvies.nl
T 06 41520009

Jacqueline Laks
Veilig Thuis Amsterdam-Amstelland
jlaks@020veiligthuis.nl

Marijke Lammers Bejegeningsvraagstukken
Projectleiding | Advies | Training | Methodiekontwikkeling | Vertrouwenspersoon
Van Spaenstraat 35
6524 HK Nijmegen
marijke-lammers@wxs.nl
T 024 – 3227235
06–51582505

Maurits Langstraat
Veilig Thuis Gooi- en Vechtstreek
Burgemeester de Bordesstraat 80
1404 GZ Bussum
m.langstraat@veiligthuisgv.nl

Gonny Massa
Aandachtsfunctionaris
Sociaal werker/School Maatschappelijk Werk
gmassa@versawelzijn.nl
www.versawelzijn.nl
T. (035) 6231100 of 06-45658346

Joke Meijers
Viermin
Kometenstraat 23
9742 EC Groningen
j.meijers@viermin.nl
T 06-12386424

Suus Mijland
suusmijland@hotmail.com
Veilig Thuis Gelderland-Zuid
Nijmegen

Froukje Niekerk
Froukje Niekerk begeleiding
Hoofdweg 30-1
1058 BC Amsterdam
froukje@niekerkbegeleiding.nl
T 06-51814175
www.niekerkbegeleiding.nl

Saskia Nouwens
Gastouderbureau het Liefbeestje Weert
Roermondseweg 58a
6004 AT Weert
snouwens@liefbeestje.nl

Ellie Nuninga
Veilig Thuis Drenthe
e.nuninga@veiligthuisdrenthe.nl

Raymond Ordelmans
Eerlijk en Uniek met zorg
r.ordelmans@eerlijkenuniek.nl

Danijela Petrovic
Blijf Groep
d.petrovic@blijfgroep.nl

Nicole Pisters
RAV Zuid-Limburg
Nicole.Pisters@ggdzl.nl

Marianne Quax MSc
Marianne Quax MSc Training en Coaching
Kaaidijk 26
4484 NP Kortgene
quaxtraining@zeelandnet.nl
T 06-23772252

Bob Rammeloo
Rammeloo Training & Consultancy / RT&C
Registerpsycholoog NIP| Arbeid & Organisatie
Registered EuroPsy Psychologist
Nachtwachtlaan 192
1058 EG Amsterdam
rammeloo@chello.nl
T +316 - 5052 4954
+3120 – 772 0530

Anja Rijkens
Coole KIDS Box
Trainer en Coach
www.coolekidsbox.nl
info@coolekidsbox.nl
T 0547 333 921 / 06 133 475 13

Judith Rijnbende
Fontys Hogeschool 's-Hertogenbosch
j.rijnbende@fontys.nl

Gerda Roos
Harten 3
Schiedamseweg 151
3134 BH Vlaardingen
gerdaroos@harten3.com
T 06-24231020
www.harten3.com

Anja Roosendaal
Anja Roosendaal Training Coaching & Advies
Mosselweg 4
8256 RB Biddinghuizen
info@anjaroosendaal.nl
T 06-13443802
www.anjaroosendaal.nl

Anneke de Ruijter
Preventiemedewerker Veilig Thuis Amsterdam-Amstelland
Valckenierstraat 4
1018XG Amsterdam
adruijter@020veiligthuis.nl
T 06-10644084

Joke Rutgers
Samenwerkende Vrijescholen Zuid-Holland
joke.rutgers@live.nl

Gea Rutgers
Plateau Kinderopvang
gearutgers@gmail.com

Duska Sabljic
Veilig Thuis Utrecht
Tiberdreef 8
3561 GG Utrecht
dsabljic@samen-veilig.nl
T 06-12959937

Claudia Sarkol
Gastouderbureau het Liefbeestje Weert
Roermondseweg 58a
6004 AT Weert
csarkol@liefbeestje.nl

Paulien Schulten
Zorg voor Leren
paulien.zorgvoorleren@gmail.com

Heleen van Setten
Logopedist en meldcodetrainer
Heleen van Setten, Kind & Communicatie
heleenvansetten@gmail.com

Renee Siebol
SizaWerk
renee.siebol@siza.nl

Arianne Steegman
Popkema Steegman VOF
Klapstraat 202
6931 CN Westervoort
arianne@popkemasteegman.nl
T 026 3113952
Of 06-43160676
www.popkemasteegman.nl

Michelle Steenbeek
Parlan
Van der Lijnstraat 9
1817 EH Alkmaar
Michelle.Steenbeek@parlan.nl
T +31881241620
Of 06-46945420

Florieke Stofmeel
FlexfloW professionele en persoonlijke groei
Bolksbeekstraat 42
3521 CT Utrecht
info@flexflow.nl
T 06-14306734

Caecilia Testerink-Visser
Sutfene
ctesterink@Sutfene.nl

Willemijn Tholen
GGD Hollands Midden
Postbus 121
2300 AC Leiden
wtholen@rdoghm.nl
T 088 3084643

Monique Timmermans
Regiecentrum Bescherming en Veiligheid
timmermans.m@regiecentrumbv.nl

Jeroen Trenning
Jeugdbescherming Noord & Veilig Thuis Groningen
{j.trenning@veiligthuisgroningen.nl|mailto:j.trenning@veiligthuisgroningen.nl]

Annette Velders
Veilig Thuis Midden-Brabant
Spoorlaan 448 (bezoekadres)
Postbus 16,
5000 AA Tilburg
A.Velders@veiligthuismiddenbrabant.nl
T 0800 – 2000

Cora Verbeek
Zorgpartners Midden-Holland
ca.verbeek@zorgpartners.nl

Frieda Verhage

Erna Vinke
TACTiV
ernavinke@tactiv.nl

Simone Volbeda
simonevolbeda@gmail.com
www.simonevolbeda.nl
T 06-269 78 140

Bureau Vroomen Training & Advies
Gecertificeerde trainers
Professionele Vaardigheden, Geweld, Teamcoaching, Veilige Zorgrelatie
met landelijke dekking
info@marcelvroomen.nl
T 06 4230 4835

Suzan Weegenaar
Veilig Thuis Groningen
Leonard Springerlaan 13 (bezoekadres)
9727 KB Groningen
T 050-5239726
s.weegenaar@veiligthuisgroningen.nl

Ron Weber
Ivanovschouw 5
2726 KN Zoetermeer
T 06-50832568
weberr@xs4all.nl

Anke Wevers
Bureau B&W
Hogezoom 142
4325 CM Renesse
info@bureaubenw.nl
T 0111468338

Johanna van Wijk
Ambulant woonbegeleider / Aandachtsfunctionaris meldcode
Stichting Ontmoeting
jvwijk@ontmoeting.org
T 06 42428561

Joan Wolthers
Veilig Thuis Drenthe
j.wolthers@veiligthuisdrenthe.nl

José van de Wouw
Wouwtrainingen
Maarland 55
3075 JT Rotterdam
info@wouwtrainingen.nl
www.wouwtrainingen.nl
T 06-31643721

Karen van der Zee
Bureau Impact
bureau.impact@planet.nl

Karin Zinger
Novalis, Ontwikkeling & Advies | Zinger Training en Advies
www.novalis-advies.nl
k.zinger@novalis-advies.nl
T: 06-10118000
en
Karin Zinger
Gemeente Meppel
www.meppel.nl
k.zinger@meppel.nl
T: 06-30226812

Leny de Zwart
LPS Kindercentra
leny.de.zwart@lpsnet.nl