Gecertificeerde trainers

Hieronder vindt u een lijst met trainers die de gecertificeerde VWS-module Werken met een meldcode aanbieden.

A

Netty Aarts
Nettie Aarts, Adviesbureau, Loopbaanbegeleiding, Communicatietraining, supervisie en coaching
In den Boomgaert 2
4731 ZV Oudenbosch
T 06 51 80 60 17

Herma Ardesch
GGD Groningen
herma.ardesch@ggd.groningen.nl

Sylvia van Asperen
Semmie Sprekend Spel & Training
Keucheniusstraat 3E
3144 EM Maassluis
training@semmie.net
T 010 752 62 77

Karin van Assen
Docent Sociaal Pedagogische Hulpverlening
De Haagse Hogeschool | Faculteit voor Sociaal Werk en Educatie
Johanna Westerdijkplein 75
2521 EN Den Haag
K.M.vanAssen@hhs.nl
www.dehaagsehogeschool.nl
T 070 445 83 25

Hester Baars
KIKI Training en Coaching
De Ziel 23
3751 BT Bunschoten-Spakenburg
hbaars@kiki-s.nl

B

Ron Baars
KIKI training & coaching
Docent, trainer en systemisch coach
Kinderopvang en onderwijs
ronbaars@kiki-s.nl
www.kiki-s.nl
T 033 711 06 95

Emy Babic
Werkbegeleider/Aandachtsfunctionaris Huiselijk Geweld extramurale teams/ Freelance trainer.
Centrum Voor Dienstverlening
Stelle 14-24
3191 KE Hoogvliet
EBabic@cvd.nl
T 06 44 35 82 24 of 010 243 81 00

Jacqueline Bakker
Adviseur kwaliteit en procesoptimalisatie
Implementeren & veranderen | privacy | klachten & bezwaren | incidentmanagement | huiselijk geweld
V.I.Z. Advies
j.bakker@vizadvies.nl
www.vizadvies.nl
T 06 24 71 71 07

Rian van Barneveld-Meertens
VMCA Almere
Wagenmakerbaan 43
1315 BC Almere
r.vanbarneveld@vmca.nl

Annemiek Beck
Eufraat 17
1186 JJ Amsterdam
annemiekbeck@wereldpartners.nl

Suzanne van Beelen
Voorzorgstraat 25
2013 VM Haarlem
suzannevanbeelen@gmail.com
T 06 51 60 84 24

Nancy Berkepeis
Ganzedijk 99
9684EP Finsterwolde
nancy.berkepeis@gmail.com
T 06 38 22 12 10

Bennita Blocq
BLOCQ EHBO & Veiligheid voor elkaar,
Trainer Meldcode, gespecialiseerd voor de Kinderopvang
Trainer Aandachtsfunctionaris
info@blocqehbo.com
www.blocqehbo.com
T 06 49 63 42 23

Marleen Blokker
Apanto
Liniepad 47
1991 AV Velserbroek
m.blokker@apanto.nl
www.apanto.nl
T 06 27 01 47 54

Rudy Bonnet
Stade Advies
Postbus 13124
3507 LC Utrecht
r.bonnet@stade.nl
T 06 51 74 97 12

Jeannette van Borren
Bor trainingen
borrenvan@live.nl
T 06 36 32 07 44

Ingrid van den Bosch
Anderz,nu
ingrid@anderz.nu
T 06 51 67 03 77

Thécla Brouwer
Spectrumelan
Zeelandsingel 40
6845 BH Arnhem
t.brouwer@spectrumelan.nl
www.spectrumelan.nl

T 06 41 75 41 55

Anja Brugman
Docent/trainer
Geriatrische revalidatie zorg Naarderheem
Onderdeel van Vivium zorggroep
a.brugman@vivium.nl
T 035 695 44 11

Bea van der Burgh
Veilig Thuis Friesland
Tesselschadestraat 2
8913 HB Leeuwarden
burgh.bvander@veiligthuisfriesland.nl
T 0800-2000 of 058 233 37 77
06 12 24 91 70

C

Claudia Costa
GGD Zuid Limburg
claudia.costa@ggdzl.nl

Lydia van der Craats
Trainer
SD Training & Advies
In samenwerking met Birgul Kurt
info@sdtrainingenadvies.nl
T 06 41 52 00 09

D

Mariska Deelen
Dienst Gezondheid & Jeugd
m.deelen@veiligthuiszhz.nl

Paula Dekker
Veilig Thuis Drenthe
p.dekker@veiligthuisdrenthe.nl

Marleen Derks
Blijf groep
m.derks@blijfgroep.nl

Naomi Dessaur
Dessaurtrainingen
naomi@dessaurtrainingen.nl
T 06 11 38 74 76

Kim Droog
Coördinator Geweld in Afhankelijkheidsrelaties
BTO Sociaal Utrecht
k.droog@buurtteamsutrecht.nl
Buro Weerslag
www.buroweerslag.nl
info@buroweerslag.nl
T 06 27 83 42 81

Cindy Duffels-Zwaartman
Norlandia Kinderopvang b.v.
cindy.duffels@norlandia.nl

E

Marjanne van Esveld
De Veerkracht
Gerda Brautigamsingel 2
2331 SJ Leiden
marjanne@de-veer-kracht.nl
www.de-veer-kracht.nl
T 06 49 20 21 19

C.P.M. van Etten
Stichting Back on Track
Jacobahof 9
3311 RC Dordrecht

F

Chantal van Falier
Active4you Eindhoven
Schiestraat 5
5626 AZ Eindhoven
chantal.vanfalier@active4you.nl

G

Joke Gerritsen
SizaWerk
joke.gerritsen@siza.nl

Kristin Gerritsen
Nul23
Palmstraat 312
3812 XN Amersfoort
kristin@nul23.nl
www.nul23.nl
T 06 15 48 77 58

Hans Götze
Gein Zuid 26
1391 JE Abcoude
hans@trainingenadviesoveropvoeden.nl
www.trainingenadviesoveropvoeden.nl
T 06 48 79 65 42

H

Moira Hadikoesoemo
NHL Hogeschool Leeuwarden
m.hadikoesoemo@nhl.nl

Irma Haxe
Irma Haxe Projecten & Trainingen
Albrechtsveld 41
2804 WC Gouda
info@irmahaxe.nl
www.irmahaxe.nl
T 06 53 39 58 46

Irene de Heer
Harten3
Leeghwaterweg 6
2661 TV Bergschenhoek
irenedeheer@harten3.com
info@harten3.com
T 06 30 79 87 51

Patricia Heger
Trainer
p.heger@hotmail.com

Sil Hol
Bontekoepraktijken
Jacobahof 9
3311 RC Dordrecht
sil14@upcmail.nl

Christine Hoogland
Samen Veilig Midden Nederland
choogland@samen-veilig.nl

Klaartje ter Horst
Gastouderbureau het Liefbeestje Weert
Roermondseweg 58a
6004 AT Weert
kterhorst@liefbeestje.nl

Robert Hubers
Trainer/seksuoloog Voorlichting Preventie Onderwijs/NVVS
rjwhubers@yahoo.com
T 06 27 36 53 38

Clementine Huisman
Veilig Thuis Amsterdam-Amstelland
Postbus 170
1000 AD Amsterdam
chuisman@020veiligthuis.nl

J

Ellen Janssen
Veilig Thuis Drenthe
e.janssen@veiligthuisdrenthe.nl

Erna Janssen
Trainings- en adviesbureau er-na
Benedendijk 90
8121AE Olst
T 06 17 44 56 12
www.er-na.eu
Erna Janssen, de familieacademie over ouderverstoting
www.defamilieacademie.nl

K

Carlo Keiman
Child at Risk
Jan van Arkelstraat 20
4141 CZ Leerdam
c.keiman@chello.nl

Kenniscentrum Veilig Thuis Groningen
kenniscentrum@veiligthuisgroningen.nl
T 0800 2000

Danielle Kerkhof
Opvoed coach/buro-eigenwijs
opvoed-coach@hetnet.nl

Marie-Jose Knops
Trainer Kind In t Zicht
Rechte Zandweg 53
3319 GP Dordrecht
info@kind-in-t-zicht.nl
T 06 55 06 33 41

Jolanda Kostense
Antes GGZ
Albrandswaardsedijk 74
3172 AA Poortugaal
j.kostense@antesgroep.nl

Jonneke Kruse
Jonneke Kruse, training en projecten
Hofwijckstraat 46
1055 GH Amsterdam
info@jonnekekruse.nl
www.jonnekekruse.nl
T 06 44 90 41 78

Birgul Kurt
Trainer
SD Training & Advies
In samenwerking met Lydia van der Craats
info@sdtrainingenadvies.nl
T 06 41 52 00 09

L

Jacqueline Laks
Veilig Thuis Amsterdam-Amstelland
jlaks@020veiligthuis.nl

Marijke Lammers
Bejegeningsvraagstukken
Projectleiding | Advies | Training | Methodiekontwikkeling | Vertrouwenspersoon
Van Spaenstraat 35
6524 HK Nijmegen
marijke-lammers@wxs.nl
T 024 322 72 35
06 51 58 25 05

Maurits Langstraat
Veilig Thuis Gooi- en Vechtstreek
Burgemeester de Bordesstraat 80
1404 GZ Bussum
m.langstraat@veiligthuisgv.nl

M

Gonny Massa
Aandachtsfunctionaris
Sociaal werker/School Maatschappelijk Werk
gmassa@versawelzijn.nl
www.versawelzijn.nl
T. 035 623 11 00 of 06 45 65 83 46

Joke Meijers
Viermin
Kometenstraat 23
9742 EC Groningen
j.meijers@viermin.nl
T 06 12 38 64 24

Suus Mijland
Veilig Thuis Gelderland-Zuid
Nijmegen
suusmijland@hotmail.com

N

Froukje Niekerk
Froukje Niekerk begeleiding
Hoofdweg 30-1
1058 BC Amsterdam
froukje@niekerkbegeleiding.nl
www.niekerkbegeleiding.nl
T 06 51 81 41 75

Saskia Nouwens
Gastouderbureau Het Liefbeestje Weert
Roermondseweg 58a
6004 AT Weert
snouwens@liefbeestje.nl

Ellie Nuninga
Veilig Thuis Drenthe
e.nuninga@veiligthuisdrenthe.nl

O

Raymond Ordelmans
Eerlijk en Uniek met zorg
r.ordelmans@eerlijkenuniek.nl

P

Danijela Petrovic
Blijf Groep
d.petrovic@blijfgroep.nl

Nicole Pisters
RAV Zuid-Limburg
Nicole.Pisters@ggdzl.nl

Q

Marianne Quax MSc
Marianne Quax MSc Training en Coaching
Kaaidijk 26
4484 NP Kortgene
quaxtraining@zeelandnet.nl
T 06 23 77 22 52

R

Bob Rammeloo
Rammeloo Training & Consultancy / RT&C
Registerpsycholoog NIP| Arbeid & Organisatie
Registered EuroPsy Psychologist
Nachtwachtlaan 192
1058 EG Amsterdam
rammeloo@chello.nl
T 06 50 52 49 54 of 020 772 05 30

Anja Rijkens
Coole KIDS Box
Trainer en Coach
www.coolekidsbox.nl
info@coolekidsbox.nl
T 054 733 39 21 of 06 13 34 75 13

Judith Rijnbende
Fontys Hogeschool 's-Hertogenbosch
j.rijnbende@fontys.nl

Gerda Roos
Harten3
Schiedamseweg 151
3134 BH Vlaardingen
gerdaroos@harten3.com
www.harten3.com
T 06 24 23 10 20

Anja Roosendaal
Anja Roosendaal Training Coaching & Advies
Mosselweg 4
8256 RB Biddinghuizen
info@anjaroosendaal.nl
www.anjaroosendaal.nl
T 06 13 44 38 02

Anneke de Ruijter
Preventiemedewerker Veilig Thuis Amsterdam-Amstelland
Valckenierstraat 4
1018 XG Amsterdam
adruijter@020veiligthuis.nl
T 06 10 64 40 84

Joke Rutgers
Samenwerkende Vrijescholen Zuid-Holland
joke.rutgers@live.nl

Gea Rutgers
Plateau Kinderopvang
gearutgers@gmail.com

S

Duska Sabljic
Veilig Thuis Utrecht
Tiberdreef 8
3561 GG Utrecht
dsabljic@samen-veilig.nl
T 06 12 95 99 37

Claudia Sarkol
Gastouderbureau Het Liefbeestje Weert
Roermondseweg 58a
6004 AT Weert
csarkol@liefbeestje.nl

Paulien Schulten
Zorg voor Leren
paulien.zorgvoorleren@gmail.com

Heleen van Setten
Logopedist en meldcodetrainer
Heleen van Setten, Kind & Communicatie
heleenvansetten@gmail.com

Renee Siebol
SizaWerk
renee.siebol@siza.nl

Arianne Steegman
Popkema Steegman VOF
Klapstraat 202
6931 CN Westervoort
arianne@popkemasteegman.nl
www.popkemasteegman.nl
T 026 311 39 52 of 06 43 16 06 76

Michelle Steenbeek
Parlan
Van der Lijnstraat 9
1817 EH Alkmaar
Michelle.Steenbeek@parlan.nl
T 088 124 16 20 of 06 46 94 54 20

Florieke Stofmeel
FlexfloW professionele en persoonlijke groei
Bolksbeekstraat 42
3521 CT Utrecht
info@flexflow.nl
T 06 14 30 67 34

T

Caecilia Testerink-Visser
Sutfene
ctesterink@sutfene.nl

Willemijn Tholen
GGD Hollands Midden
Postbus 121
2300 AC Leiden
wtholen@rdoghm.nl
T 088 308 46 43

Monique Timmermans
Regiecentrum Bescherming en Veiligheid
timmermans.m@regiecentrumbv.nl

V

Annette Velders
Veilig Thuis Midden-Brabant
Spoorlaan 448 (bezoekadres)
Postbus 16,
5000 AA Tilburg
A.Velders@veiligthuismiddenbrabant.nl
T 0800 2000

Cora Verbeek
Zorgpartners Midden-Holland
ca.verbeek@zorgpartners.nl

Erna Vinke
TACTiV
ernavinke@tactiv.nl

Simone Volbeda
simonevolbeda@gmail.com
www.simonevolbeda.nl
T 06 26 97 81 40

Bureau Vroomen Training & Advies
Gecertificeerde trainers
Professionele Vaardigheden, Geweld, Teamcoaching, Veilige Zorgrelatie
met landelijke dekking
info@marcelvroomen.nl
T 06 42 30 48 35

W

Suzan Weegenaar
Veilig Thuis Groningen
Leonard Springerlaan 13 (bezoekadres)
9727 KB Groningen
T 050 523 97 26
s.weegenaar@veiligthuisgroningen.nl

Ron Weber
Ivanovschouw 5
2726 KN Zoetermeer
weberr@xs4all.nl
T 06 50 83 25 68

Anke Wevers
Bureau B&W
Hogezoom 142
4325 CM Renesse
info@bureaubenw.nl
T 011 146 83 38

Johanna van Wijk
Ambulant woonbegeleider/Aandachtsfunctionaris meldcode
Stichting Ontmoeting
jvwijk@ontmoeting.org
T 06 42 42 85 61

Joan Wolthers
Veilig Thuis Drenthe
j.wolthers@veiligthuisdrenthe.nl

José van de Wouw
Wouwtrainingen
Maarland 55
3075 JT Rotterdam
info@wouwtrainingen.nl
www.wouwtrainingen.nl
T 06 31 64 37 21

Z

Karen van der Zee
Bureau Impact
bureau.impact@planet.nl

Karin Zinger
Novalis, Ontwikkeling & Advies | Zinger Training en Advies
k.zinger@novalis-advies.nl
www.novalis-advies.nl
T 06 10 11 80 00
en
Karin Zinger
Gemeente Meppel
k.zinger@meppel.nl
www.meppel.nl
T: 06 30 22 68 12

Leny de Zwart
LPS Kindercentra
leny.de.zwart@lpsnet.nl